گروه تولیدی اتک پلاست

گروه تولیدی اتک پلاست

Recently added item(s)

کیسه فریزر

کیسه فریزر

کیسه فریزر

کیسه فریزر اتک پلاست در دو مدل پاکتی و رولی در بازار عرضه می شود. کیسه فریزر پاکتی در دو نوع ۸۰ برگ با ابعاد ۳۵*۲۵ سانتی متر و وزن ۸۰ گرم و نیز کیسه فریزر پاکتی ۱۰۰ برگ با ابعاد ۳۵*۲۵ سانتی متر و وزن ۱۰۰ گرم تولید می شود. همچنین کیسه فریزر رولی در سه نوع ۲۰۰ برگ با ابعاد ۳۵*۲۵ سانتی متر و وزن ۲۵۰ گرم ، کیسه فریزر رولی ۲۵۰ برگ با ابعاد ۳۵*۲۵ سانتی متر و وزن ۲۵۰ گرم و کیسه فریزر رولی ۵۰۰ برگ با ابعاد ۳۵*۲۵ سانتی متر و وزن ۵۰۰ گرم عرضه می شود. شایان ذکر است کیسه فریزر های اتک پلاست بهداشتی و با مواد اولیه گرید غذایی Food Grade می باشند.

کیسه فریزر
کیسه فریزر

تولید کیسه فریزر

قبل از توضیح روند تولید کیسه فریزر نگاهی کلی به تولید نایلکس می اندازیم که کیسه فریزر نیز نوعی از آن است. فیلم های پلی الفین تحت نام های صنعتی نایلون ، نایلکس و سلفون در جامعه شناخته می شود. روش تولید این فیلم ها نیز بر مبنای فیلم دمشی (Blown Film) بوده و مواد اولیه مصرفی نیز به دو گروه اصلی پلی اتیلن (PE) و پلی پروپیلن (PP) تقسیم بندی می شوند.

چنانچه بخواهیم فیلم هایی از جنس پلی اتیلن با ضخامت های پایین و کاربرد های ویژه با روش فیلم دمشی داشته باشیم ، بهترین گزینه پلی اتیلن سنگین (HDPE) می باشد. این فیلم ها که نوعا نیز خشک و ضربه پذیر هستند و از لحاظ محدوده ضخامت در طبقه پایین تری قرار می گیرند ، به فیلم نایلکس معروف شده اند.

بعضی از خواص مکانیکی نایلکس ها نسبت به  نایلون در ها در محدوده پایین تری قرار می گیرد. (چقرمگی کمتر ، شکنندگی بالاتر ، شفافیت کمتر و …) و بعضی دیگر از رفتار های آن (توانایی تولید فیلم خیلی نازک ، تعداد در کیلوگرم ، مواد افزودنی کمتر و …) دلایل اصلی تقاضای بالای آن در بازار مصرفی کشور می باشند.

عمده ترین کاربرد های فیلم های نایلکسی عبارتند از : کیسه های حمل میوه و مواد غذایی ، کیسه فریزر ، سفره یکبار مصرف ، کیسه زباله و …

(چقرمگی کمتر ، شکنندگی بالاتر ، شفافیت کمتر و …) و بعضی دیگر از رفتار های آن (توانایی تولید فیلم خیلی نازک ، تعداد در کیلوگرم ، مواد افزودنی کمتر و …) دلایل اصلی تقاضای بالای آن در بازار مصرفی کشور می باشند.

بازدیدکنندگان

  • 180
  • 58
  • 629,350
  • 12,291

گروه تولیدی اتک پلاست

  • تهران
  • شهرک صنعتی شمس آباد

—  تا زمانی که شما ارزش بالایی در ذهن مصرف کننده نیافرینید ، در ذهن و قلب او جایگاهی نخواهید یافت.

اینستاگرام اتک پلاست

اینستاگرام

تماس با ما

0277 5500 021

5010 5550 021

موبایل :

4566 141 0912

Call Now Button