گروه تولیدی اتک پلاست

گروه تولیدی اتک پلاست

Recently added item(s)

سفره کاغذی

سفره کاغذی

چاپ در طرح ها و رنگ های متنوع

در ۱۲ متر مربع

عرض ۱۲۰ سانت

تعداد در هر کارتن : ۲۰ رول

تهیه شده از تیشو درجه یک

بسته بندی بصورت رولی بسیارشیک

دارای طرح های متنوع و متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی

قابل استفاده در مجلل ترین مهمانی ها ، محافل رسمی و رستوران ها

تولید سفره کاغذی 

همانطور که می دانیم پلی اتیلن امروزه کاربرد فراوانی در تولید انواع مواد پلاستیکی دارد و بیس تولید بسیاری از این مواد ، از جمله سفره های یکبار مصرف است که سفره کاغذی هم نوعی از آن می باشد.

پروسه تولید سفره کاغذی ، همانند دیگر سفره های یکبار مصرف به این صورت است که مواد اولیه که عموما شامل پلی اتیلن می باشد به اندازه ای مشخص وارد دستگاه مخلوط مواد شده و بعد از این که مواد به خوبی میکس شد وارد قیف شده ، ذوب می شود و توسط ماردون به جلو رانده می شود و از محفظه قالب خارج می گردد.

مواد اولیه در مرحله بعدی تولید سفره کاغذی بالا رفته و خنک می شود و سپس دوباره به پایین بر می گردد و بارهای ساکن الکتریکی از روی سفره کاغذی تولید شده گرفته می شود و بعد به صورت طاقه جمع می شود. چاپ روی سفره کاغذی مرحله آخر این فرآیند است.

سفره کاغذی بر اساس طرح های متنوع و همچنین در رنگ های متفاوت نسبت به سلیقه و نیاز بازار چاپ می شود. بعد از چاپ سفره کاغذی در دستگاه پرفراژ ، در فواصل معین خط پرفراژ خورده و برای جدا کردن زده می شود. این سفره کاغذی در آخرین مرحله به صورت رول پیچیده می شود و سپس بسته بندی و آماده عرضه به بازار می گردد.دستگاه های تولید سفره کاغذی

سفره کاغذی به علت سهولت و راحتی استفاده ، صرفه جویی در زمان و همچنین استفاده در تالار ها و رستوران ها و مجالس و مسافرت ها ، کاربردش بیشتر از گذشته ها شده است.

در کارخانه های تولید سفره کاغذی از دستگاه های میکسر مواد اولیه ، دستگاه پرفراژ ، پمپ باد و دستگاه چاپ سفره کاغذی استفاده می شود. البته مواد اولیه سفره کاغذی که بالاتر توضیح داده شد از جمله پروپیلن از پتروشیمی های داخل کشور تامین می گردد.

نحوه سفارش سفره کاغذی

برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش سفره کاغذی اتک پلاست لطفا با شماره تلفن های ۵۶۲۳۱۸۲۵-۰۲۱ ، ۵۵۵۰۵۰۱۰-۰۲۱ و تلفن همراه ۰۹۱۲۱۴۱۴۵۶۶ تماس حاصل نمایید. سفره کاغذی اتک پلاست مناسب برای میزهای تالار ها و رستوران ها و نیز منازل می باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

بازدیدکنندگان

  • 162
  • 43
  • 629,595
  • 12,351

گروه تولیدی اتک پلاست

  • تهران
  • شهرک صنعتی شمس آباد

—  تا زمانی که شما ارزش بالایی در ذهن مصرف کننده نیافرینید ، در ذهن و قلب او جایگاهی نخواهید یافت.

اینستاگرام اتک پلاست

اینستاگرام

تماس با ما

0277 5500 021

5010 5550 021

موبایل :

4566 141 0912

Call Now Button